پیام فرستادن
خانه

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

چند کلمه در مورد ما
چین Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
چین Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
چین Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
چین Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd نمایه شرکت
1 2 3 4

Shenzhen Huanuo Innovate Technology Co.,Ltd

شنژن Huanuo نوآوری شرکت فناوری.، LTD. یک شرکت با تکنولوژی بالا با تمرکز بر تحقیق و تولید سیستم بی سیم تلفن های بی سیم دیجیتال است. شرکت ما بر توسعه تجهیزات انتقال تصویری بی سیم، با استحکام فرستنده و گیرنده ویدئو Mini cofdm، راه حل های سفارشی و ماژول OEM به عنوان مشتری درخواست ما مزیت ما است. مهندسان و توسعه دهندگان تحقیق و توسعه برای 70 درصد کارکنان، پس از سالها تحقیق و تجمع تکنولوژی، شرکت ما تکنولوژی هسته را در زمینه RF درک کرده و توانایی توسعه سطح تراشه و تکنولوژی سطح الگوریتم را دارد.

از زمان تاسیس این شرکت، ما به بازار گرا، ساخت شبکه و پلتفرم تکنولوژی پایبند هستیم. ما بر پایه ساخت و توسعه شرکت نوآورانه با تکنولوژی پیشرفته، شرکت تیم تحقیق حرفه ای با تکنولوژی RF و MPEG2 / MPEG4 / H .264 کد، پردازش تصویر دیجیتال، زمینه های تجهیزات جاسازی شده و ارائه دهندگان خدمات با یکپارچه سیستم های انتقال سیگنال COFDM و خدمات پشتیبانی فنی.

شنژن Huanuo نوآوری شرکت فناوری.، LTD. به طور مداوم در تحقیق و نوآوری در صنعت انتقال بی سیم با سرعت بالا تلفن همراه تلفن همراه در محیط LOS / NLOS متمرکز شده است. چه کسی طراحی و تولید سیستم های مایکروویو دیجیتال COFDM قابل حمل، از جمله یک سری از فرستنده های قابل حمل و انتقال ثابت COFDM آنالوگ و دیجیتال، ویدیو / صوتی مینیاتوری فرستنده ها و گیرنده ها برای برنامه های نظارت، فرستنده های ویدئویی / داده های سبک وزن و گیرنده های سیستم UAV و UGV و برای مقاومت در برابر محیط های خشن در حین ارائه عملکرد و ویژگی های درجه صنعت ساخته شده اند.

کارکنان مهندسی ما در طیف وسیعی از الکترونیک فعال و غیرفعال RF و مایکروویو و طراحی نرم افزار و سیستم عامل جاسازی شده است. با مجموعه ای کامل از ابزار طراحی و تجهیزات تست، ما از خواسته های محصول سفارشی شما خوش آمدید. کارخانه ما پیکربندی شده است برای حمایت از مدیریت کل پروژه از طراحی و نمونه اولیه مراحل از طریق تولید کامل.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : Huanuo

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : 5 Million-8Million

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

در سال 2008، این شرکت راه اندازی مدولاسیون مدولاسیون 2 / 2.5 / 4/8 مگاهرتز و تجهیزات انتقال بیسیم کوله پشتی را راه اندازی کرده است.

در سال 2010، این شرکت محصولات جدیدی از تجهیزات انتقال تصویر دیجیتال را راه اندازی کرده است، می تواند دریافت سیگنال COFDM ودیویو را بدون درنگ در زمان واقعی دریافت کند، این روش می تواند راه حل گسترش انتقال را گسترش دهد، در عین حال، شرکت محصولات جدید را راه اندازی کرده است از تجهيزات IP COFDM Full-deplex. در شرایط سریع حرکت، یک کابل تنها می تواند به راحتی سیگنال vedio و صدا را با کیفیت بالا انتقال و دریافت کند. این باعث می شود که کنفرانس های ویدئویی سریع حرکت بیفتد.

محصول جدید شرکت ما بهتر از COFDM + H. 264 HD 1080P در شرایط سریع حرکت می کند، به مشتریان این امکان را می دهد که اثرات ویدئویی تکان دهنده و تصویر صحنه های بازسازی واقعی را به ارمغان بیاورند.

خدمات شرکت

ما در زمینه فرستنده و گیرنده وایرلس ویدیویی cofdm ، شبکه بی سیم پل و سیستم انتقال فیلم با مایکروویو وایرلس بصورت تخصصی استفاده می کنیم. به طور گسترده در سیستم پهپاد ، آتش نشانی ، اجرای قانون ، دولتی ، نظامی ، اخبار ، نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، همچنین در کیفیت بالا و نیازهای استاندارد بالا مورد استفاده قرار می گیرد. عکاسی هوایی ، نقشه برداری نقشه و سایر کاربردهای صنعتی.


خطوط تولید استاندارد ما ، از جمله فرستنده های ویدیویی / صوتی مینیاتوری و گیرنده های برنامه های نظارت ، فرستنده های ویدئویی / گیرنده سبک و گیرنده های سیستم UAV و UGV و برای مقاومت در برابر محیط های خشن و در عین حال ارائه عملکرد ، ویژگی ها و قیمت های پیشرو در صنعت ساخته شده اند.

شرکت تیم

مخاطب

نشانی: واحد J، طبقه 16، بلوک C، ساختمان NEO، منطقه Futian، شنژن، گوانگدونگ، چین.